Zarządzanie reklamami w Google i na Facebooku

Google Ads i Facebook Ads

Zarządzanie kampaniami PPC i zasięgowymi

Zobacz, gdzie pojedyncze kliknięcie może zaprowadzić Twój gabinet

Począwszy od wyboru odpowiedniej grupy docelowej, aż do stworzenia odpowiedniej wiadomości, skuteczna kampania reklamowa ma wiele ruchomych części. Niedbałość lub złe założenia mogą sprawić, że nie zostaną osiągnięte wyznaczone cele, lub zostaną one osiągnięte po znacznie wyższej cenie. Dlatego w Dental Business oferujemy kompleksową obsługę kampanii PPC (pay-per-click, czyli reklam, w których opłata jest za każde kliknięcie), podczas której wykorzystamy całe nasze doświadczenie, by wybrać odpowiednią grupę odbiorców i właściwy komunikat by osiągnąć założone cele i sprowadzić więcej pacjentów na Twoją stronę internetową.

Czym jest reklama PPC?

PPC (pay-per-click) jest formą reklamy internetowej widoczną w wyszukiwarkach, jak Google i platformach społecznościowych typu Facebook lub Instagram, w której płacisz za każde kliknięcie linka przez użytkownika. Z tego powodu kluczowe dla uzyskania najlepszego zwrotu z inwestycji jest dobranie grupy docelowej i komunikatu do naszego celu. W ramach współpracy prowadzimy kampanie, które zawierają strony landing page (dedykowane strony docelowe), słowa kluczowe, treści reklamowe, strategiczne targetowanie i dobieranie wiadomości, by pomóc Twojemu gabinetowi sprowadzić więcej ruchu na stronę internetową.

Jak reklama PPC przyniesie korzyść mojemu gabinetowi?

  • Widoczność i skuteczność witryny z najwyższej półki: Niezależnie od tego, czy dopiero uruchomiłeś swoją stronę internetową, czy działa ona od wielu lat, jeśli jej nie promujesz, potencjalni pacjenci mogą się o niej (i o Twoim gabinecie) nigdy nie dowiedzieć. Dostarczamy usługi reklamowe PPC, aby dać stronie Twojego gabinetu promowaną widoczność w wyszukiwarce Google i poprzez różne platformy społecznościowe, przez co jest bardziej widoczna i przyciąga więcej pacjentów.
  • Trafianie do właściwej grupy docelowej: Jeśli uruchamiasz kampanię bez wzięcia pod uwagę do kogo chcesz dotrzeć, to ryzykujesz dotarcie do osób, które nie potrzebują Twoich usług. Dzięki nam będziesz mógł docierać do konkretnych grup pacjentów, bazując na wieku, płci i innych danych, które sprawią, że będą najbardziej otwarci na Twój komunikat, dzięki czemu szansa na wejście na Twoją stronę i skorzystanie z Twoich usług będzie większa.
  • Konkretny, oparty na danych komunikat: Odpowiednia wiadomość jest kluczowa. Używając złych sformułowań, języka, który nie trafia do Twojej grupy docelowej albo odsyłając pacjentów do złego miejsca na Twojej stronie możesz utracić potencjalnych pacjentów. Dlatego przed rozpoczęciem kampanii prowadzimy rozległe badania słów kluczowych, by pomoc stworzyć komunikat i wezwanie do działania pasujące do potrzeb Twoich potencjalnych pacjentów i są często wyszukiwane w sieci. Następnie łączymy kampanię z podstroną strony Twojego gabinetu, która najbardziej pasuje do przesłania, dzięki czemu pacjenci mają spójne doświadczenie, od początku do końca.

Czego możesz spodziewać się po naszych usługach obsługi kampanii?

Korzystając z naszych usług możesz się spodziewać spersonalizowanych, efektywnych kampanii reklamowych online, które zwiększają ruch na Twojej stronie internetowej. Zaczynamy od zrozumienia Twojego gabinetu, jego potrzeb i wizji. Następnie prowadzimy wewnętrzne badanie słów kluczowych, bo sprawdzić jak pacjenci szukają Twoich usług online i wykorzystujemy tą wiedzę do stworzenia skutecznych treści, wiadomości, targetowania i całościowej strategii.

Kiedy Twoja kampania zostanie uruchomiona, będziemy śledzić jej przebieg oraz tworzyć szczegółowe raporty, które pokażą jej skuteczność. Następnie będziemy optymalizować i dopracowywać poszczególne jej elementy, by uzyskać jak najlepszą konwersję.

Dlaczego warto nas wybrać?

W Dental Business mamy rozległe doświadczenie w marketingu na rynku zdrowotnym. Dlatego rozumiemy zachowanie pacjentów i wykorzystujemy to doświadczenie w każdej prowadzonej kampanii, by była jak najbardziej kosztefektywna i skuteczna w sprowadzaniu pacjentów na Twoją stronę www.

Co wchodzi w skład prowadzenia kampanii?

W ramach prowadzenia płatnych kampanii otrzymasz od nas:

  • Kampanię w Google, na Facebooku oraz Instagramie
  • Dobór słów kluczowych
  • Dobór grupy docelowej
  • Optymalizację w trakcie trwania kampanii, by uzyskać jak najlepszy efekt w zadanym budżecie
  • Dedykowanego opiekuna
  • Stworzenie dedykowanej strony docelowej dla kampanii
  • Regularne raportu podsumowujące efektywność działań

Chcesz osiągać rezultaty, ale nie masz czasu?

Zwiększ przychody i ilość pacjentów w gabinecie dzięki skutecznemu marketingowi. Mamy doświadczenie, zespół z medycznym wykształceniem i liczne realizacje dla stomatologów na koncie.

Porozmawiaj z Natalią, która doradzi jak rozwijać gabinet.

+48 533 632 321   wspolpraca@dentalbusiess.pl

Natalia, Customer Success Manager

Inne nasze usługi

Tworzenie i obsługa stron wwwKreacja marki (logo, identyfikacja wizualna, materiały marketingowe) | Pozycjonowanie stron internetowych (SEO)  | Reklamy PPC (reklamy w Google i na Facebooku)  | Zarządzanie mediami społecznościowymi  | Kompleksowa obsługa we wszystkich kanałach | Tworzenie i realizowanie strategii marketingowej

Przewiń do góry