Tworzenie i obsługa stron internetowych

Tworzenie i obsługa stron internetowych

Kompleksowo, od A do Z

Zdobywaj nowych pacjentów 24h na dobę dzięki stronie internetowej

Współcześni pacjenci szukają w Internecie wielu informacji – „googlują” symptomy, żeby dowiedzieć się co im dolega a także szukają lekarza w najbliższej okolicy. Jeśli nie masz strony www, lub nie jest ona atrakcyjna z perspektywy pacjenta, tracisz okazję by trafił on do Ciebie do gabinetu. W Dental Business przeanalizowaliśmy i stworzyliśmy wiele stron dla gabinetów stomatologicznych. Wiemy, jak sprawić by Twoja strona była najlepszą możliwą wizytówką i pomagała Ci rozwijać praktykę nawet wtedy, kiedy śpisz!

Jak wygląda proces tworzenia indywidualnej strony www?

Strona internetowa gabinetu pozwala zaistnieć w Internecie i docierać do pacjentów. Ważne, by dobrze oddawała wartości jakimi się kierujesz i podkreślała wyjątkowość Twojego gabinetu. Proces tworzenia obejmuje wiele elementów: od tworzenia mapy serwisu, poprzez pisanie indywidualnych treści oraz projekt graficzny, na kodowaniu samej strony kończąc.

W jaki sposób posiadanie strony internetowej pomoże w rozwoju Twojego gabinetu?

 • Dostępność 24/7 dla pacjenta na wszystkich urządzeniach. Dzisiejsi użytkownicy Internetu, jeśli nie dotrą do interesujących ich informacji w ciągu kilku kliknięć, poszukają ich w innym miejscu. Co to oznacza dla Ciebie? Jeśli Twoja strona jest niedostępna, nieczytelna lub nieatrakcyjna, tracisz pacjentów. W Dental Business tworzymy strony, które są dostosowane do charakteru Twojego gabinetu i pozwalają pacjentom na szybkie i wygodne dotarcie do wszystkich istotnych informacji, z dowolnego urządzenia (telefony, tablety). Co istotne, zaimplementujemy na stronie rozwiązania, by pacjenci mogli skontaktować się z Tobą po godzinach pracy recepcji – za pomocą formularzy czy narzędzi do zapisywania połączeń telefonicznych.
 • Zwiększona widoczność Twojego gabinetu w sieci. Google jest głównym kanałem, gdzie pacjenci znajdują informację o Twoim gabinecie. Jeśli struktura strony oraz teksty nie są zoptymalizowane zgodnie z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi pozycjonowania stron, potencjalni pacjenci mogą w ogóle do niej nie dotrzeć. W Dental Business zajmujemy się tworzeniem i optymalizacją treści, by poprawić widoczność stron w Google oraz dostosowujemy je do potrzeb i oczekiwań najważniejszych użytkowników – pacjentów.
 • Spełnienie oczekiwań potencjalnych pacjentów. W ciągu samego pierwszego kwartału 2019 roku, wykonaliśmy ponad 180 audytów stron internetowych gabinetów stomatologicznych. Wiemy, czego szukają pacjenci, jak wyglądają trendy rynkowe oraz  jak strona powinna wyglądać na rożnych urządzeniach mobilnych. Przy projektowaniu twojej indywidualnej strony podzielimy się naszą wiedzą, by stworzyć możliwie najlepszą wizytówkę Twojej praktyki w sieci

Czego możesz się spodziewać w czasie pracy nad stroną www?

Tworzenie strony www zaczynamy od zbadania indywidualnych potrzeb Twojego gabinetu, określaniu jego mocnych stron oraz elementów, na które chcesz zwrócić szczególną uwagę. Na podstawie zebranych informacji przygotowujemy strukturę strony oraz zaproponujemy design. W czasie tworzenia strony będzie kilka etapów, na których wprowadzamy zmiany (2 poprawki). Możesz być pewien, że ostateczny efekt będzie tym, czego oczekiwałeś.

Dlaczego warto nas wybrać?

Rozumiemy perspektywę pacjenta jednocześnie posiadając duże doświadczenie marketingowe w branży medycznej. Podzielimy się z Tobą praktycznymi wskazówkami i poprowadzimy za rękę przez proces Tworzenia strony www, zgodnie z naszą dewizą: „zajmij się leczeniem, my zrobimy resztę

Co wchodzi w skład usługi tworzenia strony www?

W skład usługi tworzenia strony www wchodzą:

 • Projekt indywidualnej strony www (nie z szablonu), dzięki czemu Twoja strona będzie się wyróżniać w sieci.
 • Stworzenie strony www i instalacja jej na serwerze, czyli dostajesz gotową do użytku stronę.
 • Przystosowanie strony do dalszej rozbudowy, dzięki czemu będzie mogła rosnąć razem z Twoimi potrzebami i ambicjami!
 • Certyfikat SSL gwarantujący bezpieczeństwo korzystania z niej przez pacjentów.
 • Zgodność z najnowszymi trendami i wytycznymi.
 • Stworzenie lub modyfikacja dostarczonych tekstów na stronę www, by były zgodne z najnowszymi zasadami SEO.
 • Stworzenie lub aktualizacja wizytówki w Google, aby łatwiej było Cię wyszukać nie tylko w wyszukiwarce ale też na mapach.
 • Przygotowanie strony www do śledzenia jej skuteczności.
 • Pomoc w wykupieniu domeny i serwera, jeśli ich jeszcze nie posiadasz.

Chcesz osiągać rezultaty, ale nie masz czasu?

Zwiększ przychody i ilość pacjentów w gabinecie dzięki skutecznemu marketingowi. Mamy doświadczenie, zespół z medycznym wykształceniem i liczne realizacje dla stomatologów na koncie.

Porozmawiaj z Natalią, która doradzi jak rozwijać gabinet.

+48 533 632 321   wspolpraca@dentalbusiess.pl

Natalia, Customer Success Manager

Inne nasze usługi

Tworzenie i obsługa stron wwwKreacja marki (logo, identyfikacja wizualna, materiały marketingowe) | Pozycjonowanie stron internetowych (SEO)  | Reklamy PPC (reklamy w Google i na Facebooku)  | Zarządzanie mediami społecznościowymi  | Kompleksowa obsługa we wszystkich kanałach | Tworzenie i realizowanie strategii marketingowej

Przewiń do góry