Zarządzanie mediami społecznościowymi

Zarządzanie mediami społecznościowymi

Zbudujemy społeczność wokół Twojego gabinetu

Cyfrowe podejście do budowy relacji międzyludzkich

Relacja na linii pacjent – gabinet wychodzi poza to, co dzieje się stacjonarnie na fotelu stomatologicznym. W dzisiejszym świecie, pacjenci oczekują, że będziesz obecny wszędzie tam, gdzie oni spędzają czas. Wielu z nich zanim pójdzie do gabinetu, zaczyna od wyszukania opinii np. na Facebooku lub Znanym Lekarzu. Wiemy jednak, jak wiele czasu zajmuje regularne zarządzanie wszystkimi kanałami oraz, że wolisz spędzić ten czas z pacjentami. Możesz skorzystać z pomocy specjalistów, którzy w Twoim imieniu będą dbali o obecność w sieci i mediach społecznościowych by przyciągać nowych i budować relację z obecnymi pacjentami!

Czym jest zarządzanie social media?

Posiadanie profili w social media jest niezbędne, by budować relację z pacjentami poza twoim gabinetem. Zarządzanie rożnymi kanałami wymaga pracy ekspertów którzy będą budować zasięg, zaangażowanie i odpowiednią prezencję Twojej placówki. Mapowanie planu publikacji w mediach społecznościowych, tworzenie contentu, projektowanie grafik, tworzenie angażujących akcji oraz monitorowanie skuteczności dziań to tylko niektóre z zadań, niezbędnych do odniesienia sukcesu w mediach społecznościowych.

Jak skuteczne prowadzenie mediów społecznościowych pomoże mojemu gabinetowi?

  • Poprawiona widoczność: Przeciętna osoba spędza niemal dwie godziny dziennie w mediach społecznościowych, a niemal połowa mieszkańców naszego kraju ma konta w którymś z nich. Dlatego we współczesnym, internetowym świecie zaniedbywanie mediów społecznościowych oznacza utracone okazje, by nawiązać kontakt z obecnymi i potencjalnymi pacjentami. Dlatego pomagamy naszym klientom w zakładaniu i prowadzeniu kont na Facebooku i Instagramie, aby poprawić widoczność wśród pacjentów.
  • Lepsza komunikacja pacjenta z gabinetem: Media społecznościowe dają użytkownikom możliwość przeglądania, poznawania i wchodzenia w życie innych, dając osobom będącym nawet setki kilometrów od siebie możliwość łatwego komunikowania się. W naszych kampaniach dzielimy się wartościowymi treściami, które pozwalają Twojemu gabinetowi budować relację i komunikować się z obecnymi i przyszłymi pacjentami, dając im treści, które uczą, angażują i inspirują.
  • Utrzymująca się znajomość marki: Od McDonalda do Nike, niezależnie czy to na Facebooku, Instagramie, Twitterze, praktycznie każda licząca się marka konsumencka ma konto w mediach społecznościowych. Dlaczego? Ponieważ media społecznościowe pozwalają Ci być ciągle widocznym, kiedy komunikacja twarzą w twarz nie jest możliwa. W związku z tym w Dental Business budujemy miesięczne plany obecności w mediach społecznościowych pełne treści informacyjnych, angażujących i opatrzonych Twoim logiem, by ciągle przypominać o Twojej marce i utrzymywać znajomość marki u obecnych i potencjalnych pacjentów.

Czego możesz spodziewać się po naszych usługach obsługi mediów społecznościowych?

Dodanie mediów społecznościowych do Twojego planu marketingowego wzmocni Twoją obecność w sieci oraz pozwoli zbudować mocniejsze relacje pacjentów z gabinetem. Podczas współpracy, przed rozpoczęciem postowania, tweetowania czy nadania jakiegokolwiek hashtaga poświęcamy swój czas by lepiej poznać Twój gabinet, jego misję i cele marketingowe.

Bazując na zgromadzonych informacjach, ustawiamy Twoją obecność w mediach społecznościowych i tworzymy plan, w którym planujemy jakie treści będą gdzie publikowane i kiedy. Po otrzymaniu ostatecznej akceptacji zaczynamy postować, zachęcać do śledzenia profili i angażować użytkowników tych mediów społecznościowych.

Będziesz od nas otrzymywać regularne raporty ze skuteczności działań, dzięki czemu będziesz wiedzieć jak Twój gabinet korzysta na naszych działaniach.

Dlaczego warto nas wybrać?

Mamy lata doświadczenia z pracy w social media w branży medycznej i zdrowotnej. Prowadzone przez nas strony osiągają sumaryczny zasięg rzędu setek tysięcy w miesiącu. To doświadczenie wykorzystamy w pracy ze stroną Twojego gabinetu, by była Twoją jak najlepszą wizytówką i publikowała materiały, które będą najbardziej angażowały Twoją społeczność. Niezależnie od stopnia obecnego stopnia zaawansowania – współpraca z nami przeniesie stronę Twojego gabinetu na wyższy poziom zaangażowania.

Co wchodzi w skład obsługi mediów społecznościowych?

W ramach obsługi social media otrzymasz od nas:

  • Dedykowanego opiekuna
  • Przygotowanie strategii obecności w mediach społecznościowych
  • Dostosowaną do Twoich potrzeb ilość postów w tygodniu
  • Monitorowanie Twojej opinii na Facebooku
  • Odpowiedzi na komentarze i oceny w ciągu 24h

Chcesz osiągać rezultaty, ale nie masz czasu?

Zwiększ przychody i ilość pacjentów w gabinecie dzięki skutecznemu marketingowi. Mamy doświadczenie, zespół z medycznym wykształceniem i liczne realizacje dla stomatologów na koncie.

Porozmawiaj z Natalią, która doradzi jak rozwijać gabinet.

+48 533 632 321   wspolpraca@dentalbusiess.pl

Natalia, Customer Success Manager

Inne nasze usługi

Tworzenie i obsługa stron wwwKreacja marki (logo, identyfikacja wizualna, materiały marketingowe) | Pozycjonowanie stron internetowych (SEO)  | Reklamy PPC (reklamy w Google i na Facebooku)  | Zarządzanie mediami społecznościowymi  | Kompleksowa obsługa we wszystkich kanałach | Tworzenie i realizowanie strategii marketingowej

Przewiń do góry