Branding

Branding

Czyli tworzenie marki

Pokaż się od najlepszej strony

Jeśli masz gabinet, masz też konkurencję. Dlatego bez wyrazistej identyfikacji marki, jesteś tylko jednym z wielu gabinetów. Korzystając z naszych usług brandingowych, Twój gabinet otrzyma unikalną tożsamość, która wzmacnia spójność marki, pozwoli pacjentom na jej łatwe rozpoznanie i zapamiętanie oraz pomoże Twojemu gabinetowi wyróżnić się w tłumie.

Na czym polega tworzenie marki?

Tworzenie marki zawiera w sobie wszystko od projektowania logotypu do doboru kolorystyki, odpowiednich komunikatów i innych. Zaniedbanie lub niedopatrzenie któregokolwiek elementu marki może sprawić, że Twój gabinet nie będzie sprawiał takiego wrażenia na jakie liczysz lub zostanie szybko zapomniany. W Dental Business, świadczymy usługi brandingowe, które pomogą wzmocnić Twoją markę i całościową obecność na rynku medycznym, dając Twojemu gabinetowi tożsamość, która jest rozpoznawalna i łatwa do zapamiętania.

Jak branding przyniesie korzyść mojemu gabinetowi?

  • Przewaga konkurencyjna: marka odzwierciedla Twój gabinet. Jeśli ją zaniedbasz, Twój gabinet może pozostać niezauważony lub nie robić takiego wrażenia, jakie założyłeś. W Dental Business tworzymy wyróżniające się kreacje graficzne, by utrwalić, wyróżnić oraz w pozytywny oddać Twoją markę, pozwalając Twojemu gabinetowi wyróżnić się wśród konkurencji.
  • Spójność i przejrzystość: Jeśli Twoja strona internetowa wygląda w pewien sposób, a Twoje materiały drukowanee-mailemedia społecznościowe i reklamy w inny, może to sprawiać wrażenie niekonsekwencji oraz dawać niespójne sygnały potencjalnym pacjentom. W Dental Business, czy to na stronie internetowej, Instagramie, czy kubku, dostarczamy spójne kreacje na wszystkich platformach, dzięki czemu potencjalni oraz istniejący pacjenci szybko i w prosty sposób rozpoznają Twój gabinet we wszystkich komunikatach.
  • Lojalność do marki: Jako nowocześni, świadomi konsumenci, wspieramy marki, które odzwierciedlają nasze wartości, przekonania i potrzeby. Więc, jeśli nie komunikujesz tego, co jest dla Twojego gabinetu ważne lub przedstawiasz to w sposób niezrozumiały, Twoja baza pacjentów może na tym ucierpieć. W Dental Business tworzymy elementy graficzne oraz teksty, które odzwierciedlają wartości i przekonania Twojego gabinetu, dając Twoim pacjentom markę, do której mogą się zwracać przez lata.

Czego możesz spodziewać się po naszych usługach tworzenia marki?

W Dental Business, starannie budujemy to, w jaki sposób widzi Cię otoczenie. Począwszy od odpowiednich komunikatów, przez właściwe kolory, typografię, a na grafikach kończąc, sprawiamy, że Twój gabinet będzie rozpoznawalny oraz zapadający w pamięć.

Dlaczego warto nas wybrać?

Osoby tworzące Dental Business mają za sobą dziesiątki projektów brandingowych. Dzięki doświadczeniu w tworzeniu wyraźnych marek oraz znajomości rynku medycznego rozumiemy potrzeby zarówno pacjentów jak i Twojego gabinetu i wykorzystujemy tą wiedzę do tworzenia marek, które są zrozumiałe, wyróżniające się oraz zapamiętywane.

Co wchodzi w skład brandingu?

Po zakończonej usłudze otrzymasz od nas:

  • Nowy lub odświeżony logotyp zgodny z Twoim wymarzonym wizerunkiem
  • Odpowiednio dobrane kolory i kroje pisma do wykorzystania we wszystkich mediach, by wizerunek był w nich spójny
  • Brand book (Księgę marki), w której zbierzemy wszystkie informacje na temat Twojej marki, logotypu i innych jej cech
  • Projekty materiałow marketingowych dla gabinetu, jak ulotki edukacyjne dla pacjentów, teczki, papier firmowy, czy wizytówki
  • Projekt pakietu powitalnego dla pacjenta, składający się z teczki zawierającej broszurę na temat gabinetu, ankiety wstępne oraz informacje na temat świadczonych i zaplanowanych usług.

Dzięki nim Twoja marka będzie wyrazista i zapadnie w pamięć każdemu pacjentowi – obecnemu i potencjalnemu.

Chcesz osiągać rezultaty, ale nie masz czasu?

Zwiększ przychody i ilość pacjentów w gabinecie dzięki skutecznemu marketingowi. Mamy doświadczenie, zespół z medycznym wykształceniem i liczne realizacje dla stomatologów na koncie.

Porozmawiaj z Natalią, która doradzi jak rozwijać gabinet.

+48 533 632 321   wspolpraca@dentalbusiess.pl

Natalia, Customer Success Manager

Inne nasze usługi

Tworzenie i obsługa stron wwwKreacja marki (logo, identyfikacja wizualna, materiały marketingowe) | Pozycjonowanie stron internetowych (SEO)  | Reklamy PPC (reklamy w Google i na Facebooku)  | Zarządzanie mediami społecznościowymi  | Kompleksowa obsługa we wszystkich kanałach | Tworzenie i realizowanie strategii marketingowej

Przewiń do góry