Usługi marketingowe i reklamowe dla Twojego gabinetu

Sprawdź, dlaczego ufają nam stomatolodzy z całego kraju

Tworzenie i obsługa stron www

Twoja strona Internetowa to Twoja wizytówka. Przestarzała i trudna w użytkowaniu może skutecznie zniechęcić pacjentów. Odśwież lub stwórz na nowo stronę www, która będzie pozwalała dotrzeć pacjentowi do wszystkich niezbędnych informacji w  ciągu pierwszych kilku sekund po jej odwiedzeniu. Tworzymy i zarządzamy responsywnymi stronami www.

Branding - tworzenie logo i materiałów firmowych

Logo, wizytówki, terminarze wizyt, teczka czy papier firmowy to tylko niektóre z elementów identyfikacji wizualnej. Zaprojektuj od nowa lub odśwież swój wizerunek, by pacjent na pierwszy rzut oka widział, że ma do czynienia z gabinetem na wysokim poziomie. Dbaj nie tylko o jakość usług, ale też to, jak je widzą osoby z zewnątrz,

Zarządzanie mediami społecznościowymi (FB, In)

Prowadzenie kanału w mediach społecznościowych to dziś obowiązek, nie przywilej. Zadbaj o swoją widoczność, tam, gdzie pacjenci spędzają najwięcej prywatnego czasu. Buduj markę, zarządzaj opiniami, utrzymuj kontakt z obecnymi pacjentami i aktywnie zachęcaj nowych do odwiedzenia Twojego gabinetu.

Zarządzanie reklamami w Google i na Facebooku

Płatne kampanie pozwalają w krótkim czasie pozyskać dużą ilość nowych pacjentów. Każda wydana złotówka an budżet reklamowy przekłada się na zysk z zabiegów. Wykorzystaj reklamę w Google Ads lub na Facbooku i Instagramie, by zwiększyć przychody gabinetu. 

Tworzenie strategii marketingowych

Posiadasz personel lub sam chcesz się zająć marketingiem, ale nie wiesz jak zaplanować działania. Przygotujemy strategię dla poszczególnego kanału (np. Facebook) lub całego marketingu a także przeszkolimy zespół. Pzez miesiąc od wdrożenia będziesz pod stałą opieką a po 3 miesiącach w czasie spotkania ewaluacyjnego podsumujemy działania i damy dalsze wskazówki.

Kompleksowa obsługa we wszytskich kanałach

Prowadzisz gabinet i chcesz aktywnie przyciągać pacjentów wszystkimi możliwymi kanałami (płatne kampanie Google Ads, Facebook, prasa, media społecznościowe, strona www, SEO). Zajmiemy się kompleksowo tymi działaniami. Ty możesz weryfikować rezultaty będąc pod stałą opieką indywidualnego opiekuna.

Skorzystaj z dofinansowania z UE na nasze usługi!

Przeszliśmy wymagający audyt dotyczący jakości usług edukacyjno-szkoleniowych i otrzymaliśmy znak jakości MSUES.  Dzięki temu mamy możliwość świadczenia usług oraz przeprowadzania szkoleń finansowych ze środków unijnych. Zajmujemy się kompleksowym wsparciem w pozyskaniu dofinansowania – do 80 lub 90%.

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Czy wiesz, że w Dental Business każdy z klientów znajduje się pod opieką indywidualnego opiekuna? Robimy to po to, by ułatwić całą współpracę i oszczędzać twój czas. 

Porozmawiaj z Natalią, która przeprowadzi Cię przez proces i pomoże dobrać najlepsze marketingowe rozwiązania dla Twojego gabinetu. 

Natalia, Customer Success Manager