Połączenie wiedzy medycznej z doświadczeniem w marketingu

Jesteśmy butikową agencją marketingową specjalizują się w rynku stomatologicznym. Wspieramy gabinety i kliniki w internetowych oraz stacjonarnych działaniach marketingowych. 

Zespół Dental Business to grupa osób z dużym doświadczeniem w pracy na rynku medycznym. Nasi eksperci pracowali z sieciami aptek, sklepami medycznymi i firmami farmaceutycznymi jak Bayer, Bausch-Health czy Olimp Labs. Całe zdobyte doświadczenie wykorzystujemy do analizy, tworzenia oraz wdrażania strategii marketingowych w gabinetach stomatologicznych. 

Wiemy, jak bardzo cenny jest czas stomatologów, dlatego w pracy kładziemy nacisk na bezpośredni kontakt i jasną komunikację.

Kluczowy zespół Dental Business

W branży stomatologicznej bardzo cenione jest doświadczenie zdobywane latami i rozpoznawane nazwisko. Chcemy, żebyś poznał także nas i mógł nam zaufać. Poznaj nasz kluczowy zespół. Kluczowy, bo łączymy wszystkie kompetencje niezbędne, by Twój gabinet mógł odnieść sukces.

Justyna Uman-Ntuk
Dyrektor Zarządzająca

Z wykształcenia magister farmacji, od lat związana z marketingiem medycznym. Ukończyła studia z zakresu e-marketingu broniąc pracę na ocenę celującą dotyczącą kompleksowej strategii marketingowej dla firmy z medycznej. Specjalizuje się w komunikacji w mediach społecznościowych, działaniach wizerunkowych oraz budowaniu strategii. Odpowiada za promocję najważniejszej konferencji dotyczącej nowych technologii w medycynie MEDmeetsTECH. 

Emmanuel Uman-Ntuk
Partner

Śledzi trendy marketingowe na rynku polskim i zagranicznym, dlatego zawsze jest źródłem ciekawych pomysłów oraz strategii, które są sprawdzone. Ma bardzo szerokie spojrzenie na marketing, dlatego z łatwością dostrzega rozwiązania, które pomogą przenieść obecność gabinetu w Internecie na wyższy poziom. Tworzy strony internetowe, odpowiada za pozycjonowanie a także Google Ads. 

Effiom Uman-Ntuk
Partner

Z sukcesem prowadzi firmę tworzącą treści edukacyjne dla farmaceutów opieka.farm. Zarządzanie należy do jego codziennych obowiązków, a także jest pasją rozwijaną w wolnych chwilach. Przykłada szczególną wagę organizacji pracy i ubiera procesy w procedury. Odpowiada za analizy i prognozy finansowe, kontroluje bieżące wydatki i szczególnie w tym zakresie pomaga gabinetom stomatologicznym. Z wykształcenia magister farmacji.

Pozostali członkowie naszego zespołu

Realizacja wielu projektów nie byłaby możliwa, bez zespołu naszych specjalistów. 

Sylwia
Grafik

Utalentowany grafik, który odpowiada za stworzenie identyfikacji wizualnej dla wielu, nawet bardzo wymagających klientów. Tworzy logotypy, materiały firmowe, bannery, reklamy zarówno do wykorzystania w sieci jak i do druku.

Bogdan
Social Media Specialist

Bogdan odpowiada za regularne powadzenie mediów społecznościowych, głównie Facebooka oraz Instagrama. Tworzy grafiki do codziennej komunikacji oraz realizuje płatne kampanie na Facebooku.

Rafał
SEO

SEOwiec z wieloletnim doświadczeniem, mający na swoim koncie mnóstwo projektów na szczycie listy wyszukiwań w Google. Rozpoczynając nowy projekt angażuję się w niego zupełnie, co przekłada się na uzykiwane rezultaty. 

Ania
Office Support

Ania wspiera pracę całego zespołu na wielu poziomach. Pomaga przy tworzeniu analiz widoczności, analizie konkurencji, tworzeniu cykli postów tematycznych na Facebooka. Elastyczna i uśmiechnięta, stanowi ważny element naszego zespołu.