Stomatologia w centrum

Łączymy medycynę z nowoczesnym marketingiem

Jesteśmy butikową agencją marketingową specjalizują się w rynku stomatologicznym. Wspieramy gabinety i kliniki w internetowych oraz stacjonarnych działaniach marketingowych. 

Wiemy, jak bardzo cenny jest czas stomatologów, dlatego w pracy kładziemy nacisk na bezpośredni kontakt i jasną komunikację.

Zespół Dental Business to grupa osób z dużym doświadczeniem w pracy na rynku medycznym. Nasi eksperci pracowali z sieciami aptek, sklepami medycznymi i firmami farmaceutycznymi jak Bayer, Bausch-Health czy Olimp Labs. Całe zdobyte doświadczenie wykorzystujemy do analizy, tworzenia oraz wdrażania strategii marketingowych w gabinetach stomatologicznych. 

Zespół

Poznaj nas lepiej

Partner Zarządzający

Dzielimy się wiedzą

Publikujemy w mediach branżowych

Wierzymy, że działania marketingowe można prowadzić etycznie. Dlatego sami dzielimy się wiedzą n naszym blogu oraz w wielu branżowych czasopismach, m. in: Implantologii Stomatologicznej wydawanej przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne oraz Dental Labor i Polska Stomatologia Dziecięca wydawane przez wydawnictwo PZWL.

Spotykamy się ze stomatologami

Jesteśmy obecni na targach i konferencjach

Targi i konferencje branżowe to wydarzenia w których bierzemy udział, by być stale na bieżąco z nowościami na rynku i lepiej poznać klientów. Każde takie spotkanie to dla nas kopalnia wiedzy – dowiadujemy się z jakimi wyzwaniami borykają się stomatolodzy. Pozwala nam to oferować jeszcze lepsze rozwiązania

Przewiń do góry